Nawigacja
O nas
Artykuły
Do pobrania
Linki
Wydarzenia
Kontakt
Galeria zdjęć
Nasze Forum
Geocaching z Bunkrem
BUNKIER TV
Szukaj
OPP
facebook
Losowa Fotka
Przetłumacz stronę

+Regulamin wycieczek/rajdów BSMZ "BUNKIER"

Regulamin wycieczek/rajdów których organizatorem lub współorganizatorem jest Bydgoskie Stowarzyszenie Miłośników Zabytków "BUNKIER":

1. Każdy uczestnik powinien posiadać: strój dostosowany do pogody, kurtkę przeciwdeszczową, dokument tożsamości, prowiant, zapasową dętkę lub łatki w przypadku rajdów rowerowych.

2. Uczestnicy wycieczek/rajdów zobowiązani są do przestrzegania przepisów miejscowych, granicznych, celnych, obowiązujących w parkach narodowych, krajobrazowych, rezerwatach przyrody, a także w przypadku wycieczek rowerowych, przepisów kodeksu drogowego. Organizator zachęca do jeżdżenia na rowerze w kasku kolarskim oraz odblaskowej kamizelce.

3. Uczestnicy zobowiązani są do stosowania się do zaleceń obsługi imprezy.

4. Uczestnicy biorą udział w wycieczce na własne ryzyko i odpowiedzialność. Organizator nie bierze odpowiedzialności za wypadki powstałe w czasie trwania wycieczki oraz za szkody wynikłe w stosunku do uczestników rajdów/wycieczek i osób trzecich.

5. Osoby niepełnoletnie, które nie ukończyły 13 lat mogą brać udział w imprezach wyłącznie pod opieką osób dorosłych. Pozostałe osoby niepełnoletnie mogą samodzielnie uczestniczyć w imprezach o ile przedłożą organizatorowi pisemną zgodę opiekuna prawnego.

6. Zabrania się spożywania napojów alkoholowych

7. Uczestnicy wyrażają zgodę na wykorzystanie zdjęć z ich wizerunkiem, które zostały zrobione w trakcie trwania danej imprezy.

8. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w przebiegu imprezy oraz prawo do ostatecznej interpretacji niniejszego regulaminu.

9. Osobę, która uczestniczy w wycieczce uważa się za zapoznaną z niniejszym regulaminem.


Najbliższe wydarzenie:
Nocny Bój Dzieci Bydgoszczy

-> Zapraszamy <-
Polecamy
ulani

2

V-Waffe

MM

Portal Bydgoski

Grudziadz

bydgoszczak

Grupa Łódź

cmentarze

Bractwo

Statystyki
Ogłoszenia Bydgoszcz
FaniMani
Fairplay