Nawigacja
O nas
Artykuły
Do pobrania
Linki
Wydarzenia
Kontakt
Galeria zdjęć
Nasze Forum
Geocaching z Bunkrem
BUNKIER TV
Szukaj
Losowa Fotka
Przetłumacz stronę

+Alfabetyczny spis cmentarzy województwa kujawsko-pomorskiego





Alfabetyczny spis cmentarzy województwa kujawsko-pomorskiego:

A


Aleksandrów Kujawski

B

Bagniewo
Biała
Białe Błota
Białe Błota (w pobliżu stacji benzynowej)
Błoto
Bobolice
Borki ("nowy")
Borki ("stary")
Borówno
Bożenkowo, ul. Deszczowa
Bruki Kokocka
Bruki Unisławskie
Brzeźno
Brzeźno (II)
Brzoza
Brzózki
Bydgoszcz (Czarnówczyn)
Bydgoszcz - Czarnówko
Bydgoszcz – Czersko Polskie
Bydgoszcz - Gośniewice
Bydgoszcz, ul. Agatowa
Bydgoszcz, ul. Bora-Komorowskiego (Fordon)
Bydgoszcz, ul. Cmentarna
Bydgoszcz, ul. Głucha
Bydgoszcz, ul. Ibisowa
Bydgoszcz (Leszczyńskiego - Halicka - Ustrzycka)
Bydgoszcz, ul. Masztowa
Bydgoszcz, ul. Opławiec
Bydgoszcz, ul. Siedlecka
Bydgoszcz, ul. Smętna
Bydgoszcz, ul. Szczytowa
Bydgoszcz, ul. Szubińska
Bydgoszcz, ul. Widok
Bydgoszcz, ul. Witebska

C

Chmielniki
Chrząstowo
Ciele
Cieleszyn
Cieleszyn
Cierplewo
Czarne Błoto
Czarnowo
Czarnówczyn (Bydgoszcz)
Czarnówko (Bydgoszcz)
Czarże
Czemlewo

D

Dąbrowa Chełmińska (ul. Ogrodowa)
Dąbrowa Chełmińska (Linje)
Dąbrowa Wielka
Dobojewo
Drzewce
Drzewce (II)
Dworzysko
Dziedno

E

Elizewo

F

Fordon, ul. Bora-Komorowskiego (Bydgoszcz)

G

Gąsawa
Gąsawa
Glinki (I)
Glinki (II)
Gośniewice (Bydgoszcz)
Grabowo
Gruczno
Grudziądz

H

I

Inowrocław
Izdebno

J

Jania Góra
Jarużyn (Wilcze)
Jęczniki Wielkie

K

Karnowo (I)
Karnowo (II)
Kokocko
Kopanino
Koronowo
Koronowo
Kosowo (gm. Mrocza)
Kosowo (gm. Świecie)
Kotomierz
Kotomierz (II)
Kozielec
Kozielec (II)
Kruszyn
Kruszyn Krajeński (I)
Kruszyn Krajeński (II)
Kruszyniec

L

Lisi Ogon, ul. Słoneczna / ul. Gajowa
Lisi Ogon, ul. Spacerowa
Lubaszcz
Lubaszcz
Lubcz
Luszkowo
Luszkówko
Luszkówko

Ł

Łabiszyn
Łążyn (duży)
Łążyn (mały)
Łęgnowo
Łochowice
Łowin
Łowinek
Łowinek
Łowinek (II)

M

Maksymilianowo
Mała Kępa
Mała Nieszawka
Małe Łąkie
Małociechowo
Mięcierzyn
Minikowo (gmina Lubiewo)
Mirowice
Mochle (I)
Mochle (II)
Mozgowina
Mniszek
Murczynek
Murowaniec

N

Nicwałd
Niemcz
Niwy (Rybieniec)

O

Olimpin – Panoniewo
Olimpin (Wałownica)
Osielsko
Osówiec
Ostromecko
Ostromecko (mauzoleum)
Ostrowo
Ostrowo (II)
Otowice

P

Parlin
Parlinek
Paterek (I)
Paterek (II)
Pauliny
Pawłówek
Piecki
Płocicz
Płonne
Polichno (I)
Polichno (II)
Polichno (III)
Powidz
Prądki
Prądocin
Pruszcz
Przyłęki
Przyłęki (Ostrów)
Przyłęki, ul. A.Przyłęckiego
Przyłubie
Pszczółczyn
Pyszczyn

R

Rafa
Ratajki
Różanna
Rudy Małe
Rudy Małe (Florentowo)
Rudzianek
Rybieniec (Niwy)
Rynarzewo

S

Sadki
Samociążek
Samoklęski Małe (na skarpie)
Samoklęski Małe (przy szosie)
Samsieczynek
Serock
Serock (Kurpiszewo)
Sępólno Krajeńskie
Skórki
Sienno
Sipiory (Rzędziny)
Sipiory (Wisławica)
Słonawy
Słudzewo
Sokole Kuźnica
Solec Kujawski
Sosnówka
Stronno
Strzelce Dolne
Strzelce Dolne
Strzyżawa
Stryszek
Sucha
Sucha Młyn
Szkocja
Szkocja

T

Tonowo
Topolinek (I)
Topolinek (II)
Topolno
Toporzysko
Toruń, ul. Łączna
Toruń, ul. Poznańska / ul. Stepowa
Trzciniec
Trzebczyk
Trzeciewiec
Trzeciewnica
Trzęsacz
Tuchola
Tur

U

Unisław
Unisław

W

Wałdowo
Wałdowo Królewskie
Wątrobowo
Wełna
Wenecja
Wielka Nieszawka
Wielonek
Wiewiórczyn
Wiktorowo
Wilcze (Jarużyn)
Władysławowo
Władysławowo (Sumówka)
Włocławek
Włóki

Z

Zalesie
Zamość
Zbrachlin
Zielonczyn
Zielonka (I)
Zielonka (II)
Zielonka (III)
Zła Wieś
Zławieś Wielka (I)
Złotoria

Ż

Żołędowo (przy drodze do Kotomierza)
Żołędowo (przy krajowej 5)
Żółwin
Żurczyn


Polecamy również lekturę:
Mogiły/pomniki - świadectwa hitlerowskich zbrodni
Wrześniowe mogiły i pomniki
Mogiły i pomniki z 1945 roku
Sztuka cmentarna
Symbolika nagrobków


opracowanie: Marcin Nalewka
Najbliższe wydarzenie:
Bunier na rowerze

-> Zapraszamy <-
Polecamy
ulani

2

V-Waffe

MM

Portal Bydgoski

Grudziadz

bydgoszczak

Grupa Łódź

cmentarze

Statystyki
Ogłoszenia Bydgoszcz
FaniMani
Fairplay